Головна » 2018 » Липень » 30 » Круглий стіл, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі.
Круглий стіл, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі.

27 липня в музеї відбувся круглий стіл, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі. Директор музею Л.Левицька ознайомила присутніх з історичними подіями, які відбувались в той час в Київській Русі та були пов’язані з прийняттям християнства. А також презентувала наукові видання з історії вірувань та історії церкви. Зі словами вітання виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ковальчук П.П., благочинний храмів Ізяславського району Української православної церкви Київського патріархату Володимир Ковальчук, пастор церкви с.Плужне Василь Хмарук . Марія Яцкова прочитала вірш «До хрещення Київської Русі». З власною поезією виступила Марія Возбрана, яка прочитала вірші, присвячені ізяславським храмам. З музичним вітанням виступив хор церкви святого Пантелеймона. Прихожани привітали отця Володимира зі святом. На завершення, під час молитви, були запалені єрусалимські свічки, як символ життя і світла.

Переглядів: 158 | Додав: Ірікм | Рейтинг: 0.0/0