Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Липень » 24

Весело проводимо час...

Вівторок 16:46

Трішки фантазії... і задоволення. Під час екскурсії можна отримати невеличкий майстер-клас.

Ікона «Чудо в Хонех» 1765 р.

Вівторок 09:59

У 20-х роках ХХ ст. експедиція завідувача етнографічного відділу Київського історичного музею Д.Щербаківського збирала церковні цінності та інші унікальні предмети, щоб зберегти від знищення радянщиною та передати на збереження в музейні колекції. В 1926 році таким чином була вивезена ікона «Чудо в Хонех» (1765 р.) із Михайлівської церкви села Щурівці, яка була реставрована та на даний час зберігається в Національному художньому музеї України. Не витримавши постійних переслідувань, Д.Щербаківський кинувся з мосту, залишивши пояснення свого вчинку. Похорон його перетворився на мітинг протесту. Згодом чимало учасників похорону Д.Щербаківського були репресовані.