Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Липень » 02

Вручено медаль Ткачуку Миколі Івановичу.

Понеділок 11:00

На святкуванні Дня міста нашому земляку - відомому митцю Ткачуку Миколі Івановичу за поданням громадської організації «Волонтери Ізяславщини» (голова Тележинський Володимир Кузьмович) було вручено медаль «За служіння мистецтву», якою нагороджують «митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері». Цей «Знак народної пошани» - подяка ізяславчан художнику за його мистецтво. За його активну участь у культурному житті міста, якому Ткачук М.І. подарував понад ста своїх робіт (живопис, скульптура, різьблення), які жителі краю та гості Ізяславщини можуть бачити в Картинній галереї Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

День міста Ізяслав

Понеділок 10:58

30 червня, на День міста, до музею завітала делегація міста-побратима Остроленка (Республіка Польща).