Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Травень » 08

Засідання громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції»

Субота 11:38

Сьогодні в приміщенні музею відбулось засідання громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції», яку організував голова районної громадської організації В.А. Павлюк.

Були присутні батьки загиблих воїнів на сході України; мама Березенського В.М., який загинув, захищаючи українсько–румунський кордон від злочинців; мама безвісти зниклого у зоні бойових дій Вирича Є.О.

У заході прийняли участь заступниця голови Ізяславської міської ради Божко Л.В., завідуючий сектору культури та туризму Соловйов В.В., представники Ізяславського районного військового комісаріату на чолі з військовим комісаром Шухановим А.М.

На зустрічі вирішувалось питання встановлення в Ізяславі пам’ятного знаку, на честь наших Героїв, яке досі залишається актуальним.

Прозву ... Читати далі »