Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 30

Біль наших сердець

Понеділок 11:55

В ХХ ст. всю територію України охопили нищівні репресії, під час яких було страчено мільйони людей. Доля безневинно репресованих була невідомою десятиліття. Лише за часів Незалежності їх справи передали в державні архіви, що дозволило дослідити трагічний шлях жертв тоталітарного режиму. За тими даними, які збережені, репресованих лише в Ізяславському районі нараховується більше 4-х тисяч. 1067 чоловік було розстріляно.

Нещодавно директор музею Левицька Л.М. продовжила досліджувати кримінальні справи наших земляків в Державному архіві Хмельницької області. Нові правила роботи архіву тепер дозволяють досліднику фотографувати  документи, що значною мірою поповнює фонд музею, експозиції. Було знайдено багато цікавого матеріалу.

... Читати далі »