Головна » 2018 » Серпень » 20 » Виставка живопису А.Г.Дністряна
Виставка живопису А.Г.Дністряна

17 серпня в музеї відбувся захід, присвячений Дню незалежності, під час якого відбулась передача живопису місцевого художника, колишнього політичного в’язня А.Дністряна музею. Асафат Гнатович подарував портрети відомих українських діячів, борців за незалежність України (Т. Шевченко, С. Стецько, С. Петлюра, А. Шептицький, Б. Хмельницький, І. Виговський, Є. Коновалець, С.Бандера, Р.Шухевич…) для громади міста. Зі словами подяки художнику та вітанням зі святом виступили міський голова Корнійчук В.І., керівник військового комісаріату Царук С.В., учасниця подій становлення незалежності України Ковальчук Н.І., Почесний житель міста Ізяслава та Ізяславського району, художник Ткачук М.І. Фото Кучерука В.А. Дякуємо!

Переглядів: 127 | Додав: Ірікм | Рейтинг: 0.0/0