Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Собі честь - Батьківщині захист
Собі честь - Батьківщині захист

В Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї до Дня захисника України відкрито тематичну виставку «Собі честь – Батьківщині захист» та проводяться тематичні музейні уроки «З історії свята: поєднання релігійних вірувань та історичних подій».

Відвідали виставку учні шкіл міста та району. Діти мали змогу оглянути предмети, які не лише знайомлять з історичним минулим, але й військові експонати, привезені з місць бойових дій на Сході України.

Директор музею Левицька Л.М. розповіла, що з давніх часів на Україні воїни вважали Божу Матір своєю заступницею. Саме на Покрову козаки проводили загальновійськові Ради, на яких вирішували найважливіші питання. Продовжуючи традиції, українські вояки 14 жовтня 1942 року утворили Українську повстанську армію. З огляду на глибокий історичний зміст цього дня 14 жовтня встановлено свято – День захисника України.

Переглядів: 138 | Додав: Ірікм | Рейтинг: 0.0/0