Головна » 2019 » Травень » 7 » Презентація виставки" Світле свято Великодня"
Презентація виставки" Світле свято Великодня"

Відбулась презентація виставки декоративно-прикладного мистецтва "Світле свято Великодня". До нас завітали безпосередньо самі учасники виставки, працівники сектору культури на чолі з завідуючою Кучерук Марією Петрівною, які теж долучились до виставки та збагатили її своїми роботами. Директор музею Левицька Людмила Миколаївна вручила подяки найактивнішій учасниці виставки - вишивальниці Пилипчук Наталії Леонівні, організатору виставки майстру Ляшуку Василю Володимирочу, а також художньому відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв за постійну співпрацю у проведенні художньо-мистецьких заходів. Відзначена була майстриня - методист будинку культури Арсенюк Тетяна Борисівна, роботи якої одержали приз глядацьких симпатій. Всім щиро дякуємо!!!

Переглядів: 100 | Додав: Ірікм | Рейтинг: 0.0/0