Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Майстер-клас від Сергія Веремчука
Майстер-клас від Сергія Веремчука

День художника – професійне свято України, що відзначається в другу неділю жовтня. Цьогоріч ми його святкуємо 11 жовтня. В цей день маємо чудову нагоду привітати з професійним святом талановитих, неперевершених земляків-майстрів зображувального мистецтва.

Вже стало традицією напередодні Дня художника в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї  відкривати нову художню виставку та проводити різноманітні заходи, присвячені  творчим особистостям нашого краю.

8 жовтня в Картинній галереї музею для вихованців районного будинку творчості протягом дня проводились екскурсії, перегляд нової виставки живопису Веремчука С.В., зустрічі з художником, майстер-класи. Уроки образотворчого мистецтва разом з Сергієм Вікторовичем були захоплюючими та незабутніми. Юні митці мали змогу дізнатися багато нового про тонкощі нелегкої праці художника, перейняти його досвід та любов до своєї професії.

Діти щиро привітали митця зі святом, побажали творчої наснаги та успіхів!

Переглядів: 158 | Додав: Ірікм | Рейтинг: 0.0/0